2 Vacatures Kindercampus Zuidas Amsterdam

Werken in groep 1/2 of 5 van een jong en (bijna) tweetalig IKC  op de Amsterdamse Zuidas?

In de onderbouw van de Kindercampus Zuidas, een jong en bijna tweetalig IKC vlak naast de Amsterdamse Zuidas, ontstaat met ingang van het nieuwe schooljaar een vacature voor een fulltime leerkracht groep 1-2.

Het betreft een kleutergroep met een meertalige populatie. Er wordt van jou verwacht dat je veel les gaat geven in het Engels. Hiervoor is begeleiding beschikbaar. De school is gestart met thematisch onderwijs. In de kleutergroepen wordt al langer  thematisch gewerkt.

De Kindercampus is een integraal kindcentrum gebouwd op drie pijlers: onderzoekend en ontdekkend spelen en leren, internationalisering en spel. Er is een nauwe samenwerking met het kinderdagverblijf, de peuteropvang en de buitenschoolse opvang.

Wat vragen we?

 • Een hart voor kinderen en in het bijzonder het jonge kind
 • Afgeronde Pabo- opleiding
 • Engels spreken ( bij voorkeur op B2 niveau of bereid zijn je certificaat te halen)
 • Ervaring met of belangstelling voor thematisch werken

Wat bieden we?  

 • Een aanstelling voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband.
 • Een mooie werkomgeving in een modern gebouw dat geschikt is voor meervoudig gebruik met een natuurtuin en groot schoolplein
 • Interne training voor Engels
 • Begeleiding
 • Een jong en enthousiast team dat van pionieren en ontwikkelen houdt
 • Vakleerkrachten voor muziek en gym
 • Een goede samenwerking met de collega’s van de voorschool en het kinderdagverblijf, de tussenschoolse en buitenschoolse opvang

Kindercampus Zuidas is een samenwerking tussen  stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel en Kinderrijk. Openbaar Onderwijs aan de Amstel verzorgt openbaar onderwijs in Amsterdam Zuid en Centrum.  Een boeiend gebied met 22 scholen ( Dalton, ontwikkelingsgericht, Montessori, kunstmagneet), die goed samenwerken. Alleen goed onderwijs is niet voldoende. Onze leerlingen hebben een breed en uitdagend  aanbod nodig. We vormen met elkaar een dynamische organisatie waarin professionals de ruimte krijgen om zich te ontwikkelen. Onze blik is op de toekomst gericht, we leggen de lat hoog, we zijn eigenwijs en bevlogen.

De procedure

Nadere informatie over de school kun je vinden op onze website www.kindercampuszuidas.nl

Stuur je sollicitatie en curriculum vitae voor donderdag7 juni  naar:  directie@kindercampuszuidas.nl

Eerste gespreksronde  maandag 11 juni .

Wil je eerst wat meer informatie?  Bel naar Miriam Heijster ( directeur Kindercampus Zuidas): 06-14393617.

 

In groep 5 van Kindercampus Zuidas, een jong en bijna tweetalig IKC vlak naast de Amsterdamse Zuidas, ontstaat met ingang van het nieuwe schooljaar een vacature voor een parttime leerkracht in de bovenbouw. De aanstelling is 0,8 -1 groot ( 4 of 5 dagen).

De groep heeft een meertalige populatie. Er wordt van jou verwacht dat je veel les gaat geven in het Engels. Hiervoor is begeleiding beschikbaar. De school is gestart met thematisch onderwijs.

De Kindercampus is een integraal kindcentrum gebouwd op drie pijlers: onderzoekend en ontdekkend spelen en leren, internationalisering en spel. Er is een nauwe samenwerking met het kinderdagverblijf, de peuteropvang en de buitenschoolse opvang. Wat vragen we?

* Een hart voor kinderen

* Afgeronde Pabo- opleiding

* Engels spreken ( bij voorkeur op B2 niveau of bereid zijn je certificaat te halen)

* Ervaring met of belangstelling voor thematisch werken

Wat bieden we?

* Een aanstelling voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband.

* Een mooie werkomgeving in een modern gebouw dat geschikt is voor meervoudig gebruik met een natuurtuin en groot schoolplein

* Interne training voor Engels

* Begeleiding

* Een jong en enthousiast team dat van pionieren en ontwikkelen houdt

* Vakleerkrachten voor muziek en gym

* Een goede samenwerking met de collega’s van de voorschool en het kinderdagverblijf, de tussenschoolse en buitenschoolse opvang

Kindercampus Zuidas is een samenwerking tussen stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel en Kinderrijk. Openbaar Onderwijs aan de Amstel verzorgt openbaar onderwijs in Amsterdam Zuid en Centrum. Een boeiend gebied met 22 scholen ( Dalton, ontwikkelingsgericht, Montessori, kunstmagneet), die goed samenwerken. Alleen goed onderwijs is niet voldoende. Onze leerlingen

hebben een breed en uitdagend aanbod nodig. We vormen met elkaar een dynamische organisatie waarin professionals de ruimte krijgen om zich te ontwikkelen. Onze blik is op de toekomst gericht, we leggen de lat hoog, we zijn eigenwijs en bevlogen.

De procedure Nadere informatie over de school kun je vinden op onze website www.kindercampuszuidas.nl

Stuur je sollicitatie en curriculum vitae zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor 20 juni naar: directie@kindercampuszuidas.nl

Eerste gespreksronde donderdag 21 juni .

Wil je eerst wat meer informatie? Bel naar Miriam Heijster ( directeur Kindercampus Zuidas): 06-14393617.

Wil je eerst wat meer informatie?  Bel naar Miriam Heijster ( directeur Kindercampus Zuidas): 06-14393617.